• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу

Сортування:
Артикул : MO550ECO
6 390 грн
5 432 грн
Купити
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute5 432 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з помпою на станині15 990 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM8 990 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft SENSE25 990 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE13 990 грн

Фільтри зворотного осмосу для очищення води

Установка зворотного осмосу - найбільш ефективний спосіб підготовки питної води в будинку. На відміну від проточних моделей, зворотноосмотична система очищає воду на рівні молекул. У таких фільтрах підготовка води здійснюється в кілька етапів, основним з яких є мембранне очищення. Вода, очищена таким методом, підходить для людей будь-якого віку. Вона може використовуватися для пиття і приготування страв та напоїв, не спотворюючи їх смак і аромат.

Область застосування

Технологія зворотного осмосу використовується в фільтрах для квартири і будинку, а також в промислових і комерційних водоочисних установках. У зворотноосмотичних системах використовуються напівпроникні мембрани - полімерні багатошарові тканини з пористою структурою. Пори мембрани пропускають молекули води і кисню, утримуючи при цьому частки забруднень, затримуючи бактерії і віруси. В результаті ви отримуєте чисту і безпечну воду.

Принцип роботи

Під час очищення вода надходить в мембрану, яка представляє собою рулон з напівпроникного матеріалу. Вода подається на поверхню мембрани під тиском. Частина води (пермеат) проходить через матеріал мембрани, а деяка кількість (концентрат) разом із забрудненнями зливається в каналізацію. Мембранне очищення здійснюється на молекулярному рівні.

Вода на мембрану подається під певним робочим тиском, діапазон якого вказано в характеристиках фільтра. Якщо тиск в трубопроводі холодної води менший за необхідний, встановлюють зворотноосмотичну систему з помпою. Вона включає в себе безпосередньо насос і 2 датчики тиску з мікроконтролером. Помпа включається в роботу в тому випадку, коли тиск падає нижче допустимої межі робочого діапазону. При нормалізації напору води насос тимчасово відключається.

Бак-накопичувач

Однією з особливостей побутових фільтрів зворотного осмосу є накопичувальний бак. Він компенсує порівняно низьку швидкість очищення мембрани, накопичуючи необхідний обсяг води. Корисна ємність баку складає 7...9 літрів. Він виготовляється з пластика або металу. Бак для зворотного осмосу встановлюють в безпосередній близькості від основного модуля системи в захищеному від світла місці. У промислових і деяких комерційних зворотноосмотичних фільтрах використовуються високопродуктивні мембрани, які не потребують накопичувального бака.

Установка і підключення

Системи зворотного осмосу встановлюються під кухонною мийкою або в будь-якому іншому відповідному місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів. Блок фільтрів підвішується за допомогою спеціального кронштейна на стіні або перегородці кухонних меблів. Поруч ставиться накопичувальний бак.

Схема підключення системи передбачає підведення вихідної води для очищення і злив концентрату в каналізацію. Фільтри з помпою і УФ-лампою додатково підключаються до електричної мережі. Між собою компоненти з'єднуються за допомогою гнучких трубок (тюбінгів), забарвлених для зручності в різні кольори. Для подачі очищеної води до набору побутових систем входить спеціальний кран, який встановлюється на кухонній мийці. В установках з мінералізатором використовуються крани з двома вентилями для можливості вибору мінералізованої або просто очищеної води.

Картриджі

У побутових зворотноосмотичних системах використовуються комплекти змінних картриджів:

 1. Комплект картриджів попереднього очищення;

 2. Мембрана і картридж-посткарбон;

 3. Опціонально - УФ-лампа і мінералізатор.

На що звернути увагу при виборі фільтра зворотного осмосу?

 • продуктивність мембрани. Чим потужніше мембрана - тим вище швидкість фільтрації. Продуктивність мембрани вимірюється в галонах на добу (GPD).
 • Кількість ступенів очищення. 

  У деяких фільтрах крім традиційних 5 ступенів є додатковий картридж-мінералізатор або УФ-лампа.

 • Наявність помпи. 

  Насос, що підкачує потрібен при низькому тиску в трубопроводі. Наявність помпи дозволяє насолоджуватися усіма перевагами зворотного осмосу навіть в будинках з недостатнім тиском води.
 • Матеріали конструкції. 

  Кронштейни, корпусні деталі та накопичувальний бак можуть бути виготовлені як з металу, так і з більш доступного пластика.

Картриджі  

Багато виробників крім звичайних комплектів картриджів пропонують поліпшені, які відрізняються підбором фільтруючих матеріалів.

Обслуговування систем зворотного осмосу

Картриджі і мембрана зворотноосмотичних систем вимагають періодичної заміни. При цьому повинна виконуватися дезінфекція (промивка) фільтра. Для знезараження використовують спеціальні таблетки, які кладуть перед промиванням в колбу першого ступеня очищення. Установка системи зворотного осмосу Ecosoft дозволить вам забути про необхідність покупки води в пляшках. Це надійний і екологічний джерело чистої і безпечної питної води в будинку.

Розгорнути