+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтр зворотного осмосу в Луцьку

Сортування:

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором7 950 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM11 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE17 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором4 200 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium з помпою на станині15 000 грн

Фільтр зворотного осмосу в Луцьку

Мембранні технології сьогодні є найефективнішим способом очищення води в побуті та на виробництві. Для підготовки питної води в побуті використовуються мембрани зворотного осмосу, які завдяки крихітним порам (менше ніж 0,0001 мкм) здатні затримувати 99,8% домішок, які включають навіть найдрібніші частинки вірусів, важких металів і солей жорсткості.

Які можна знайти фільтри зворотного осмосу в Луцьку?

Компанія Ecosoft виробляє три лінійки фільтрів зворотного осмосу:

 • Standart - мінімальна ціна при максимальній якості;
 • Absolut - поліпшена лінійка, в якій використані кращі матеріали для тривалого терміну служби та високої ефективності
 • P'URE - враховані новітні розробки українських вчених.

Як працює?

Система складається з 5 або 6 (опціонально) фільтруючих елементів. Вони включають блок картриджних фільтрів для очистки:

 • механічний з фільтроелемент зі спіненого поліпропілену для затримання домішок розміром понад 5 мікронів (іржа, пісок, глинисті вкраплення, мул);
 • з гранульованим активованим вугіллям для адсорбції хлору здатного руйнувати мембранне полотно та органічних домішок, які утворюють на поверхні мембрани густий слиз, внаслідок чого збільшується перепад тиску на мембрані й, відповідно, знижується її продуктивність.
 • фінішного очищення на 1-но мікронному поліпропіленовому або на карбон блоці зі спеченого порошкового активованого вугілля для затримання залишків механічних домішок і залишків органіки.

Рекомендується робити заміну комплекту не рідше, ніж раз на три місяці.

Наступним етапом йде власне мембранне розділення. На даному етапі вода ділиться на два потоки:

 • пермеату або чистої води;
 • концентрату для стоку в каналізацію.

Очищена вода подається на постфільтр, де отримує приємний солодкуватий присмак, а потім направляється в накопичувальний бак, звідки та подається кінцевому користувачеві.

Якщо фільтр передбачає стадію мінералізації, то перед подачею в кран очищеної води, вона пройде через картридж з завантаженням з природних мінералів.

Монтаж та обслуговування

Такий фільтр встановлюється безпосередньо під кухонною мийкою, підключається до трубопроводу холодної води, дренажної труби та крану очищеної води, який попередньо встановлюється на мийці. Обслуговування полягає в регулярній заміні змінних елементів.

Встановити фільтр зворотного осмосу в Луцьку можна як самостійно, дотримуючись інструкції, так і звернувшись до фахівців сервісної підтримки Ecosoft.

Розгорнути

Часті питання про фільтр зворотного осмосу в Луцьку


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.