• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для проточних фільтрів в Кропивницькому

Сортування:

Картриджі для проточних фільтрів в Кропивницькому

Потрійний фільтр - це побутова система для очищення води, яка встановлюється безпосередньо у вас вдома під мийкою. Вона підключається до водопроводу подачі холодної води, через спеціальний перехідник і до розташованого на поверхні естетичному крану.

Система являє собою каскад з трьох послідовно підключених колб, усередині кожної з яких знаходиться спеціальний картридж для проточних фільтрів в Кропивницькому. Нижче ми детально зупинимося на матеріалах з яких вони виготовлені.

Які можна знайти картриджі для проточних фільтрів в Кропивницькому?

Для вашого комфорту, ми пакуємо всі три елементи в зручний набір для можливості одночасної заміни. Набір містить:

- механічний поліпропіленовий картридж для зниження каламутності води;

- з матеріалом Ecomix для зниження вмісту заліза, марганцю та важких металів;

- карбон-блок з активованим вугіллям для вмісту хлору та органічних, канцерогенних хлорорганічних речовин.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для проточних фільтрів в Кропивницькому


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

  • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
  • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
  • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.