• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Вугільні картриджі для води в Херсоні

Сортування:

Вугільні картриджі для води в Херсоні

Активоване вугілля — сорбент, який широко застосовується в технології підготовки води. Для виробництва картриджів Ecosoft використовує високоякісне кокосове вугілля Filtrasorb виробництва компанії Calgon Carbon (США).

Який можна купити вугільний картридж для води в Херсоні?

Змінні фільтроелементи виробляються в трьох типорозмірах:

- 2,5''x10'' - для потрійних і зворотно осмотичних питних фільтрів;

- 4,5''x10 '' і 4,5''x20 '' — для магістральних фільтрів. Вони підходять для розміщення у квартирах і невеликих приватних будинках.

Засипні вугільні картриджі для води в Херсоні містять гранульований активоване вугілля та ефективно знижують вміст хлору й органічних речовин, які викликають кольоровість і запахи води, а також негативно позначаються на роботі мембранного елемента.

Карбон блоки виробляються шляхом пресування порошкоподібного вугілля і тому можуть затримувати також механічні забруднення.

Постфільтри для систем зворотного осмосу здатні видалити ті 0,2% розчинених у воді газів і забезпечити хороші смакові якості.


Розгорнути

Часті питання про вугільні картриджі для води в Херсоні


Де купити вугільні картриджі для води в Херсоні ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які вугільні картриджі для води в Херсоні найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на вугільні картриджі для води в Херсоні ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі вугільні картриджі для води в Херсоні в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.