• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Харкові : Тип картриджа - Картридж від накипу

Сортування:

Картриджі для фільтрів від накипу в Харкові

Накип, що утворюється на поверхні нагрівальних елементів пральних та посудомийних машин, бойлерів і котлів створює багато побутових неприємностей. Вони містять часті поломки обладнання та відповідно заміну тенів, низький ККД нагрівальних елементів і, як наслідок, високі витрати на електрику.

Сьогодні є рішення для цієї проблеми — фільтри від накипу.

Як працюють?

Такі фільтри засновані технології реагентного пом'якшення води. Вони являють собою корпус, всередині якого знаходяться гранули з вкрапленнями малорозчинних речовин здатних зм'якшувати воду.

Це пристосування встановлюється в водопровід безпосередньо перед пральною, посудомийною машинами, бойлером та котлом. Вода протікає через фільтр, "по дорозі" насичуючись пом'якшуючими реагентами.

Таке пом'якшення відбувається завдяки хімічним і електростатичним процесам — речовина, що дозується хімічно зв'язує солі жорсткості, що дозволяє:

 • припинити утворення кристалів солей жорсткості;
 • не дати злипнутися вже існуючим часткам;
 • ефективно розчиняти вже існуючі кристали.

Які картриджі для фільтрів від накипу в Харкові підійдуть краще?

Більшість картриджів для магістральних фільтрів пом'якшення виробляються на основі фосфатної сировини. У високорозвинених країнах заборонені фосфати та поліфосфати в складі побутових миючих засобів. Причиною цього є те, що вони мають негативний вплив на станції біологічного очищення стічних вод, грубо кажучи, пригнічують життєдіяльність мікроорганізмів, які розкладають забруднюючі компоненти органічної природи.

Ми в Екософт піклуємося про навколишнє середовище, тому наші фахівці розробили безфосфатний засіб для пом'якшення води перед бойлерами, котлами та посудомийними машинами - Ecosoft Scalex.

Переваги технології Ecosoft Scalex:

 • ваші побутові прилади ламаються значно рідше;
 • більше не потрібно використовувати дорогі засоби від накипу;
 • витрати електроенергії зменшуються до 30%;
 • можна використовувати на 50% менше прального порошку?

Якщо вам необхідно придбати картридж для фільтрів від накипу в Харкові, щоб уникнути підробок, звертайтеся в наш Інтернет-магазин або до офіційних представників Ecosoft.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів від накипу в Харкові


Де купити картриджі для фільтрів від накипу в Харкові ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для фільтрів від накипу в Харкові найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для фільтрів від накипу в Харкові ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для фільтрів від накипу в Харкові в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.