• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри

Сортування:
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint

Ціна на магістральні фільтри Ecosoft

Назва товаруЦіна товару
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint12 990 грн
Фільтр механічного очищення високого тиску Ecosoft 3/4"679 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft 3/4"419 грн
Колба механічного очищення Ecosoft BB20 1"1 790 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1/2"398 грн

Магістральні фільтри

Магістральний фільтр для води встановлюють на вході водопостачання в будівлю або споруду або ж безпосередньо в місці використання. Зазвичай проточний магістральний фільтр виконує функцію першого ступеня очищення як в побутових, так і в промислових системах. На даному етапі з води видаляються сторонні предмети і великі частки механічних домішок. Такі моделі відрізняються простотою конструкції і високою продуктивністю. У системах водопідготовки використовуються промивні і картриджні магістральні фільтри.

Дискові магістральні фільтри

Магістральний проточний фільтр для води являє собою корпус із нержавіючої сталі, всередині якого міститься пакет дисків з нанесеними канавками різних розмірів. Під час стискання і розведення дисків утворюється об'ємне фільтруюче тіло, яке і очищає воду.

Такі пристрої призначені в першу чергу для очищення води зі свердловин.

Головною перевагою дискових фільтрів є те, що їх промивка проводиться водою в ручному, або автоматичному режимі і не потрібна заміна картриджів.

Недоліком такого фільтра є досить низький рейтинг фільтрації - близько 100 мкм і відносно  висока вартість.

Картриджні магістральні фільтри

На відміну від промивних моделей, картриджні фільтри використовують змінний фільтрувальний елемент, який замінюють на новий в міру накопичення забруднень. Маючи ідентичне призначення з промивними системами, картриджні моделі забезпечують більш тонку очистку. Рейтинг фільтрації в даному випадку становить від 1 до 20 мкм.

Магістральні фільтри для приватного будинку встановлюють на вході трубопроводу холодного водопостачання. В процесі очищення вода проходить через матеріал картриджа, пори якого утримують частинки домішок.

Змінні картриджі магістральних фільтрів тонкого очищення виготовляють зі спіненого поліпропілену або з туго намотаної поліпропіленової нитки.

Перевагою такого фільтра, є те, що дренаж, і, як наслідок, витрата на промивку, в моделях даного типу відсутня. Однак є й недоліки, фільтр для води проточний магістральний вимагає регулярної заміни картриджів, а на час заміни картриджа система припиняє роботу. Для зняття колби застосовується спеціальний ключ.

Для попереднього очищення води застосовуються картриджні фільтри Ecosoft типу ½'', ¾" і Big Blue (BB), в яких використовуються змінні модулі діаметром 2,5 або 4,5 дюйма і довжиною 10 або 20 дюймів (відповідно - моделі ½ '', ¾ ", BB10 і BB20). Чим більший розмір картриджа - тим вищий його ресурс і продуктивність.


Особливості робочих параметрів фільтрів

Стандартні фільтри призначені для очищення води при тиску до 8 атмосфер, яка має температуру від 4 до 40-45 ° С. Але існують фільтри для очищення гарячої води до 75 ° С, а також фільтри для очищення води високого тиску до 30 атм.

Відмінність магістральних фільтрів для очищення гарячої води і фільтрів для очищення води високого тиску полягає в характеристиках матеріалів корпусних деталей. 

У фільтрах для холодної води колба виготовляється з прозорого синтетичного матеріалу, розрахованого на температуру 40˚С. Прозорість колби дає можливість візуального контролю стану картриджа і часу його заміни.

Моделі магістральних фільтрів для гарячої води оснащуються непрозорими колбами зі спеціального пластика оранжевого кольору. Робоча температура становить 75˚С. Сфера використання включає в себе магістралі гарячого водопостачання та опалювальні системи.

Корпус фільтрів високого тиску виконаний зі спеціального стійкого до високого тиску пластику білого кольору. Такі фільтри витримують тиск до 30 атм.

На що звернути увагу при виборі магістрального фільтра?

 • Рейтинг фільтрації (чим нижче - тим тонше очищення);
 • Максимальна робоча температура (для холодної або гарячої води);
 • Робочий тиск редуктора;
 • Матеріали корпусу і фільтруючих елементів;
 • Для картриджних фільтрів - типорозмір, ресурс і термін служби картриджа;
 • Габарити і діаметр підключення.
Купити магістральний фільтр для очищення води - значить вберегти інженерні комунікації будинку або квартири від механічних забруднень. Фільтри механічної очистки надійно утримують частинки піску, мулу, глини, окалини та іржі.

Розгорнути