• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Усі фільтри та картриджі у Харкові : Тип продукту - Мембранний фільтр,Вугілля та ультрафільтрація

Сортування:
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Фільтри тонкого очищення в Харкові

Грубе очищення означає видалення з води механічних забруднень: іржі, піску, мулу, глини, простіше кажучи, частинок які ми можемо бачити неозброєним поглядом. Цей процес легко здійснити завдяки простій фізичній фільтрації.

Що стосується тонкого очищення, то тут все складніше, вона має на увазі під собою видалення частинок, які ми не побачимо без допомоги спеціального обладнання — звичайного або електронного мікроскопа. Це віруси, бактерії, іони металів.

Які можна знайти фільтри тонкої очистки в Харкові?

Якщо говорити про тонке очищення питної води, то сюди зазвичай відносять зворотний осмос. Очищення в фільтрах зворотного осмосу передбачає, опціонально, 5 або 6 етапів

Механічне очищення від забруднень розміром понад 5 мкм (піску, мулу, іржі, накипу).

На цьому етапі встановлюється механічний картридж зі спіненого поліпропілену.

Видалення цих частинок важливо з тієї причини, що потрапивши в мембранне полотно вони можуть викликати його пошкодження або швидке закінчення ресурсу через забивання пор.

Другим етапом, є сорбція хлору та органіки.

Стадія дуже важлива, оскільки хлор здатен руйнувати поліамідні волокна, органічні речовини утворюють на поверхні мембрани слиз, який перешкоджає проходженню води, знижуючи тим самим продуктивність по пермеату та збільшуючи кількість стоків в каналізацію. Для цих цілей встановлюється картридж з гранульованим активованим вугіллям.

Третя стадія — фінішна.

На цьому етапі встановлюється або картридж зі спіненого поліпропілену з рейтингом фільтрації 1 мкм — для видалення залишків механічних домішок і вугільного пилу, або карбон-блок, який крім цих функцій дозволяє додатково видаляти залишки органічних речовин.

Власне мембранне розділення.

Мембрана зворотного осмосу видаляє 99,8% домішок, включаючи іони важких металів та віруси, які не під силу видалити жодній технології.

Дезодорація на постфільтрі з активованим вугіллям надає воді приємного солодкуватого присмаку.

Мінералізація — забезпечує насичення її корисними солями мікроелементів — кальцію та магнію.

Якщо ви вирішили купити фільтр тонкого очищення в Харкові, наш інтернет-магазин або офіційні дилери Екософт допоможуть виконати установку й обслуговування устаткування.

Розгорнути