• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську

Сортування:

Картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську

Накип, що утворюється на поверхні нагрівальних елементів побутових бойлерів та котлів призводить до їх частих несправностей та збільшує витрати електроенергії. Ефективним та недорогим розв'язанням цієї проблеми буде Ecosoft Scalex. Завдяки нашому інтернет-магазину ви можете придбати фільтри та картриджі до фільтрів від накипу в Івано-Франківську та в інших регіонах України.

Як працює?

Всередині змінного елемента знаходиться наповнювач, що містить гранули які містять розчинний реагент для пом’якшення води. Вода проходить через нього і насичується необхідною кількістю реагентів, що протидіють утворенню вапняного нальоту. Ці реагенти запобігають утворенню кристалів нерозчинних карбонатів кальцію і магнію та їх налипанню на поверхню нагрівальних елементів.

Обслуговування

Ресурсу матеріалу вистачить на 20 000 л. Але ми радимо міняти картридж до фільтра від накипу в Івано-Франківську раз на шість місяців, оскільки водопровідна вода містить багато домішок які можуть забивати поверхню гранул і створювати бар’єр до виділення реагентів у воду

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську


Де купити картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для фільтрів від накипу в Івано-Франківську в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.