• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтраційні системи в Івано-Франківську: Тип фільтра - Фільтри видалення сірководню

Сортування:

Фільтри від сірководню в Івано-Франківську

Сірководень є характерним складником свердловинних вод. Ознакою його високого вмісту є неприємний запах тухлих яєць. При стоянні на повітрі він швидко окиснюється та втрачає неприємний запах.

Який можна придбати фільтр від сірководню в Івано-Франківську?

Для зниження концентрації сірководню використовується каталітичне бітумінозне вугілля виробництва компанії Calgon Carbon (США), яке має каталітичні властивості. Завдяки великій активній поверхні та каталітичним властивостям, вода проходячи через завантаження, позбавляється неприємного запаху, а сірководень окиснюється до безпечних сполук, що не мають неприємного запаху. Також таке вугілля може затримувати невеликі концентрації розчинених сполук заліза.

Фільтри від сірководню в Івано-Франківську будуть чудовим рішенням для забезпечення високої якості вашої води.

Розгорнути

Часті питання про фільтри від сірководню в Івано-Франківську


Де купити фільтри від сірководню в Івано-Франківську?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри від сірководню в Івано-Франківську найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри від сірководню в Івано-Франківську?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри від сірководню в Івано-Франківську в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.