• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для душу та ванної

Сортування:
Бестселер
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''
Бестселер
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1''
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1''

Ціна фільтрів для душу та ванної на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾'' 9 550 грн
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS 1'' 9 550 грн
Фільтр зі зворотною промивкою BWT R1 HWS ¾" з редуктором тиску7 960 грн
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI HWS ¾" HR3 710 грн
Фільтр механічний з ручною промивкою BWT EUROPAFILTER RS (RF) ¾"3 499 грн

Який купити фільтр для душу?

Приймати ванну в кінці довгого насиченого робочого дня це величезне задоволення. Але зараз воно часто затьмарюється проблемами, які виникають внаслідок води поганої якості. Замість кристально чистої прозорої води ми зазвичай отримуємо каламутну, з рудим відтінком, осадами і неприємним запахом воду, яка на додачу до поганих естетичних якостей, сушить шкіру, викликає подразнення і алергічні реакції, а також утворює неприємний вапняний наліт на сантехніці і забиває форсунки лійки душа.

У цих проблем є рішення - фільтр для душу Ecosoft.

Сучасні пристрої для очищення води можуть усунути неприємності пов'язані з вашої проблемної водою:
 • механічний фільтр в ванну допоможе зробити воду більш прозорою і позбавить вас від неприємних осадів піску, мулу та іржі;
 • фільтр-пом'якшувач допоможе знизити твердість води, позбавивши вас від сухості шкіри і вапняного нальоту на поверхнях;
 • фільтр від заліза прибере металевий запах води і допоможе позбутися рудого нальоту.

Механічний фільтр для очищення води у ванній являє собою колбу з картриджем, яка встановлюється безпосередньо в трубопровід. Картриджі для таких пристроїв виготовляють зі спіненого поліпропілену або туго намотаної поліпропіленової нитки.

Принцип дії таких пристроїв грунтується на тому, що вода проходить через тіло картриджа. Домішки залишаються на ньому, а очищена вода подається в трубопровід.

Обслуговування магістральних фільтрів для будинку полягає в заміні фільтруючого картриджа і ретельному митті колби і займає не більше 10 хвилин.

Такі фільтри для душа мають три види корпусів:

 • типу BB 20 - найбільший з магістральних фільтрів, завдяки цьому має найвищу продуктивність - до 80 кубічних метрів очищеної води.
 • типу BB10 - в два рази менший.
 • стандартного розміру 2,5"х 10''. Найменші з існуючих магістральних фільтрів та володіють зниженою продуктивністю, зате деякі корпуси таких пристроїв виготовляються з прозорого матеріалу та ви самі можете оцінювати ступінь забруднення картриджа.

Фільтр пом'якшувач і комплексний очисник води для душа являє собою невеликий корпус, всередині якого розташований резервуар з фільтрувальним матеріалом та бак для розчинення таблетованої солі для регенерації цього матеріалу.

Такий фільтр для ванної займе більше місця, ніж магістральний, але компанія Ecosoft пропонує рішення навіть для самої маленької квартири.

Найменший фільтр має такі габарити: висота - 70 см, ширина 34 см і глибина 52 см, його продуктивності в 1,5 кубометра в годину вистачить на невелику сім'ю з трьох осіб.

У фільтрах-пом'якшувачах роль фільтруючого матеріалу виконує іонообмінна смола Dowex, цей матеріал видаляє іони солей твердості (кальцій і магній), а на їх місце віддає безпечні іони натрію, які не утворюють осаду.

У фільтрах комплексної дії засипанням є унікальний матеріал Ecomix, який є сумішшю 5 різних компонентів, завдяки чому здатний видаляти одночасно:

 • солі твердості (осад на сантехніці і подразнення на шкірі);
 • залізо та манган (рудий та сірий наліт на сантехніці, каламутність, металевий запах води);
 • органічні домішки (специфічний запах і колір).

Обидва фільтруючих матеріали регенеруються розчином таблетованої солі (хлориду натрію).

Встановивши такий фільтр води для душу ви назавжди забудете про подразнення і сухість шкіри, а також накип на сантехніці та побутових приладах.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для душу та ванної


Де купити фільтри для душу та ванної?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для душу та ванної найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для душу та ванної?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для душу та ванної в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.