• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Піщані фільтри для басейнів

Сортування:
Новинка
Піщаний RTM фільтр CT - Top 610-A, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CT - Top 610-A, з багатоканальним клапаном
Новинка
Піщаний RTM фільтр CS 500, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CS 500, з багатоканальним клапаном
Новинка
Піщаний RTM фільтр CS 610-A, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CS 610-A, з багатоканальним клапаном
Новинка
Піщаний RTM фільтр CS 610-B, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CS 610-B, з багатоканальним клапаном
Новинка
Піщаний RTM фільтр CS 760, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CS 760, з багатоканальним клапаном
Новинка
Піщаний RTM фільтр CS 920, з багатоканальним клапаном
Піщаний RTM фільтр CS 920, з багатоканальним клапаном
Назва товаруЦіна товару
Піщаний RTM фільтр HF S-920, з багатоканальним клапаном 2''63 077 грн
Піщаний RTM фільтр HF S-760, з багатоканальним клапаном 2''47 410 грн
Піщаний RTM фільтр HF S-610-B, з багатоканальним клапаном 2''36 965 грн
Піщаний RTM фільтр CT - Top 610-B, з багатоканальним клапаном33 762 грн
Піщаний RTM фільтр HF S-500-A, з багатоканальним клапаном 1½''30 763 грн

Пісочний фільтр для басейну

Басейн - це досить непроста система. Крім великої ємності з кристально чистою водою, він містить складний комплекс обладнання. Одним з важливих елементів цієї складної системи є фільтри для басейнів. Функція такої системи в тому, щоб затримувати частинки бруду, жирів, дрібних осадів на завантаженні з різноманітних матеріалів і забезпечувати кристально прозору воду.

Як працює фільтр пісочний для басейну?

Пристрій являє собою міцний корпус. Усередині нього знаходяться розподільні труби і засипка з дрібного кварцового піску і гравію, який виконує функцію дренажної підкладки. Коли вода насосом направляється на систему очищення, то частинки певного розміру (10 - 20 мкм) залишаються на поверхні фільтруючого матеріалу, а чиста вода перекачується назад в басейн. Залежно від якості вихідної води, температури, кількості тих, що купаються і обсягу купелі, необхідний час фільтрації може досягати від 4 до 10 годин на добу.

Коли пісочний фільтр забивається, необхідне його зворотне промивання, воно проводиться зворотним струмом води, яка виносить з поверхні піщинок бруд і разом з ним відправляється в каналізацію. Потреба в проведенні промивання визначається манометрами, які показують зниження тиску на виході з системи.

Зміна режиму роботи проводиться завдяки багатоканальному клапану, який може перемикати потоки води. Будь-який клапан має три положення:

  • циркуляція;
  • зворотна промивка;
  • режим спокою.

Приблизно раз на два роки фільтруючий матеріал необхідно міняти, оскільки за такий період зерна можуть стиратися і відповідно знижувати продуктивність і ефективність очищення.

Який можна купити фільтр для басейну?

Компанія BWT виробляє декілька лінійок таких установок. Технологія автоматичного лиття під низьким тиском забезпечує високу якість продукту, а також гладкі стінки, які самі по собі запобігають росту бактерій і водоростей, і рівномірну товщину виробу, що забезпечує міцність і тривалу ефективну роботу. Вхідний отвір діаметром 250 мм, без гайок і болтів, що забезпечує міцність з'єднання, а також широкий зливний патрубок - 50 мм з сіткою, яка забезпечує мінімальну втрату фільтруючого матеріалу. Сіточку можна відкрутити зовні для очищення. На все піщані фільтри для басейну BWT діє гарантія довжиною в 10 років.

Всі три лінійки фільтрів BWT підійдуть для домашніх і муніципальних купалень, модель підбирається в залежності від обсягу води і умов роботи. Вони оснащені широкою прозорою кришкою з вентиляційними отворами для візуальної оцінки параметрів фільтруючого матеріалу і відповідними фітингами.

Оптимальний тиск - 2 атм.

Характеристики

Модель

Клапан

Швидкість фільтрації, м3/год

Фільтрувальний матеріал, (гравій/пісок), кг

500

1''1 / 2

10

25/75

610-A

14

25/100

610-B 

2 ''

14

25/100

760

22

50/200

920 

33

75/275

Всі піщані фільтри для басейнів BWT проходять тестування на міцність і перепади тиску, сертифіковані в країнах Європи і США. Такі пристрої в поєднанні з правильною хімією забезпечать вам кристально чисту воду без зайвих проблем.

Якщо вам необхідний піщаний фільтр для басейну або будь-яке інше обладнання зверніться до наших фахівців через телефони гарячої лінії або напишіть свої запити у спливаючому вікні чату. Відповідальний фахівець зв'яжеться з вами і допоможе розрахувати необхідні параметри обладнання.

Розгорнути