• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в більш ніж 60 країн світу

Карта якості води Пошук
Вхід/Реєстрація

Фільтри механічного очищення

Сортування:

Ціна фільтрів механічного очищення на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1054CT15 399 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1252CT16 999 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1354CT18 499 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1465CT23 999 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1665CT26 199 грн


Фільтр механічного очищення Ecosoft FP

Механічний фільтр для води Ecosoft FP забезпечує ефективну очистку при мінімальних експлуатаційних витратах. Система складається з балона з фільтруючим матеріалом і керуючого клапана. В якості фільтруючого завантаження використовується сорбент Filter-Ag виробництва американської компанії Clack Corporation. Установка може працювати в автономному режимі.

Проблеми води з підвищеним вмістом механічних домішок

Джерелом механічних домішок може бути як джерело забору води, так і поганий стан міського водопроводу. Разом з водою такі домішки надходять в систему водопостачання будинку або квартири.

Високий вміст механічних домішок і окислених форм заліза призводить до утворення характерного нальоту і осаду на дні душових кабін, ванни і раковини. Такий рівень забруднення є причиною передчасного зносу сантехніки і побутових приладів. Забруднена вода відрізняється неприємним присмаком і запахом. Фільтр механічного очищення води видалить частинки забруднень від 20 до 40 мкм і поліпшить органолептичні показники.

Переваги фільтра Ecosoft FP

 • Ефективне видалення механічних домішок і окислених форм заліза;

 • Автоматична робота завдяки унікальному керуючому клапану;

 • Стійкі до корозії матеріали;

 • Великий вибір моделей і опцій;

 • Низькі витрати;

 • Термін служби фільтруючого завантаження Filter-Ag - до 5 років.

Пристрій і принцип роботи фільтра

Процес очищення від механічних домішок полягає в проходженні води через шар фільтруючого завантаження. Під час фільтрації сорбційний матеріал Filter-Ag поглинає частинки механічних домішок і окисненого заліза. Система водопідготовки Ecosoft FP дозволяє очистити воду від мулу, піску, іржі, окалини та інших небажаних включень.

Конструктивно фільтр механічного очищення води складається з корпусу для розміщення фільтруючого завантаження і розташованої на ньому керуючої автоматики. Корпус фільтра - балонного типу, виготовлений з високоміцного полімерного композиту. Він не схильний до корозії, відрізняється невеликою масою і довговічністю роботи. Ціна конкретної моделі залежить від її продуктивності, яка визначається кількістю фільтруючого завантаження.

Автоматична робота фільтра можлива завдяки керуючій автоматиці нового покоління. Сучасний клапан CE (Clack-Ecosoft) оснащений багатомовним меню, енергонезалежною пам'яттю і дисплеєм з можливістю підсвічування.

Фільтруючий матеріал

Для видалення механічних домішок використовується матеріал Filter-Ag на основі діоксиду кремнію. Це ефективний і екологічно чистий сорбент виробництва компанії Clack Corporation (США). Гранули матеріалу надійно утримують частинки механічних забруднень. Завдяки здатності до періодичного відновлення своїх властивостей за допомогою регенерації матеріал Filter-Ag має високий термін служби - до 5 років.

Регенерація

Процес відновлення початкових робочих властивостей фільтруючого завантаження Filter-Ag здійснюється шляхом його зворотної промивки. У процесі регенерації накопичені частинки відділяються і зливаються в каналізаційну систему. Промивка виконується зворотним потоком води в автоматичному режимі.

Установка системи очищення Ecosoft FP здійснюється на будь-якій рівній поверхні з можливістю підключення комунікацій. Фільтр механічного очищення води ефективно видаляє домішки розміром від 20 до 40 мікрон. Системи Ecosoft FP відрізняються високою продуктивністю і надійністю роботи.Розгорнути