+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Політика Ecosoft

Політика якості

У своїй діяльності Ecosoft прагне забезпечувати чистою водою домогосподарства та підприємства по всьому світу з допомогою якісних інноваційних систем очищення води.

Нас цікавлять клієнти. Ми спілкуємось із ними з допомогою інтернет-ресурсів, виявляємо їх потреби, які стосуються очищення води. Це допомагає нам покращувати нинішні моделі та створювати фільтри, які будуть ідеальними для користувачів.

В своїй діяльності ми орієнтуємось на користувача. Прагнемо стати еталоном довіри для своїх існуючих та майбутніх клієнтів. Постійно вивчаємо й розуміємо поточні та майбутні потреби й очікування споживачів нашої продукції. Гарантуємо поставку продукції відповідно до встановлених вимог, а також оцінюємо і вживаємо заходів для підвищення ступеня задоволення споживачів якістю продукції й послуг.

Керівництво Компанії бере на себе зобов’язання за:

Політика екологічного менеджменту

Ecosoft — соціально відповідальна компанія, яка піклується про навколишнє середовище та здоров’я користувачів.

Покращення екологічних показників діяльності — один з основних пріоритетів компанії. Виробництво фільтрів для очищення води, фільтрувальних матеріалів, картриджів та мембранних елементів відповідає вимогам ISO 14001:2015. Також у компанії Ecosoft ми дотримуємось принципу сталого розвитку.

Вище керівництво Ecosoft, розуміючи свою відповідальність перед суспільством, приймає на себе зобов’язання:

Політика гігієни та безпеки праці

Система менеджменту гігієни та безпеки праці — один із головних чинників соціального захисту працівників Ecosoft. Ми прагнемо надавати безпечні умови праці та підвищити рівень життя кожного співробітника.

Для реалізації поставленої цілі з урахуванням вимог стандарту ISO 45001 Ecosoft приймає на себе зобов’язання: