замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Дніпрі: Тип картриджа - Картридж від накипу

  • Захист посудомийної та пральної машин
  • Збільшує ефективність прання
  • "Зелена" технологія
  • Вистачає на 800 циклів прання
  • Подовжує термін служби бойлера та котла
  • Зменшує витрату електроенергії
  • "Зелена" технологія
  • 1 картридж — 6 місяців роботи

Картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі

Накип спричиняє свої появою безліч проблем включають часту заміну тенів, великі витрати на електроенергію і мийні засоби.

Накип утворюється нерозчинними солями кальцію і магнію, зазвичай карбонатами.

Які існують рішення?

Для запобігання утворенню накипу потрібно впливати на солі жорсткості. Є кілька шляхів розв'язання даної проблеми.

Фільтри з іонообмінними смолами — полімерними речовинами, що містять на своїй поверхні безліч активних центрів із закріпленими іонами натрію. В процесі пом'якшення відбувається обмін цих іонів на катіони солей жорсткості з води. Перевагою такої системи буде її комплексна дія. Крім відсутності накипу можна буде забути про вапняний наліт на сантехніці та дискомфорт після прийняття ванни або душу. Але є недоліки:

- системи досить дорогі та займають багато місця.

- постійне дозування порошкових або рідких реагентів.

Попри те, що цей процес не вимагає на перший погляд ніяких зусиль, це не так. Адже важливо витратити гроші, купити його і не забувати додавати в пральну машину при кожному пранні.

Магістральні реагентні пом'якшувачі води являють собою корпус, всередині якого знаходиться картридж із завантаженням гранул просочених пом'якшувальним реагентом. Вода проходить через такий фільтр і насичується необхідною кількістю с пом'якшувача.

Останній варіант є найбільш зручним у використанні та найвигіднішим у фінансовому плані.

Які можна знайти картриджі для фільтрів від накипу в Дніпропетровську?

Ми дбаємо про екологію, тому всі наші витратні матеріали містять тільки дружні до навколишнього середовища матеріали. З думкою про це, наші вчені розробили фільтр Ecosoft Scalex. Він дозволяє пом'якшувати воду без застосування фосфатів.

Використання їх в побуті заборонено на законодавчому рівні в більшості країн Європи, оскільки вони мають негативний вплив на роботу централізованих біологічних очисних споруд.

Пристрій працює за принципом реагентного пом'якшення:

- утворює стійкі сполуки з іонами кальцію і магнію;

- перешкоджає утворенню кристалів нерозчинних сполук;

- сприяє розчиненню наявного накипу внаслідок конкурентних взаємодій.

Якщо вам потрібен картридж для фільтрів від накипу в Дніпрі, ви можете замовити його в цьому інтернет-магазині або в офіційних дилерів Ecosoft.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі


Де купити картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для фільтрів від накипу в Дніпрі в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader