• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Чернівцях: Тип картриджа - Комплект картриджів для потрійного фільтра

Сортування:

Картридж для проточних фільтрів в Чернівцях

Проточний фільтр являє собою каскад з трьох колб з різними картриджами. Він підключається до холодного водопроводу та естетичного крана для питної води на робочій поверхні або мийці вашої кухні. За якість очищення відповідають розміщені всередині змінні фільтроелементи.

Які можна знайти картриджі для проточних фільтрів в Чернівцях?

На першому етапі в такому фільтрі встановлюється полий циліндр зі спіненого високотекучого поліпропілену, що може видаляти дрібні механічні домішки розміром більш, ніж 5 мкм — пісок, іржу, накип та ін. Для глибокого пом’якшення встановлюється іонообмінний картридж для проточних фільтрів в Чернівцях.

Другим етапом є комплексне очищення від заліза, марганцю, важких металів, солей жорсткості на матеріалі Ecomix D.

Остання стадія передбачає покращення смаку та запаху води, зниження її кольоровості на карбон блоці з пресованого активованого вугілля.

Розгорнути

Часті питання про картридж для проточних фільтрів в Чернівцях


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

  • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
  • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
  • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.