• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Чернівцях: Тип картриджа - Комплект картриджів для фільтра зворотного осмосу

Сортування:

Картридж для фільтрів зворотного осмосу в Чернівцях

Зворотний осмос — найефективніша технологія очищення води. Завдяки роботі мембранного елемента, фільтри можуть видаляти 99,8% домішок, зокрема небезпечні бактерії та віруси, механічні домішки, іржу та ін. Якість очищеної води, тривалість та ефективність роботи залежить від складу води та розмірів частинок, що викликають забруднення.

Які можна знайти картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Чернівцях?

Комплект картриджів попереднього очищення включає в себе елементи:

- поліпропіленовий, для видалення частинок розміром понад 5 мкм — піску, мулу, іржі та ін.;

- з гранульованим активованим вугіллям, для зниження вмісту хлору (руйнує мембранне полотно) та органічних речовин (утворюють слиз в міжлистовому просторі та знижують продуктивність мембрани);

- поліпропіленовий картридж для фільтрів зворотного осмосу в Чернівцях з рейтингом фільтрації 1 мкм або карбонблок.

Розгорнути

Часті питання про картридж для фільтрів зворотного осмосу в Чернівцях


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

  • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
  • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
  • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.