• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри від накипу

Сортування:
Новинка
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин
Новинка
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів

Ціна фільтрів від накипу на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для пральних та посудомийних машин189 грн
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів569 грн
Установка BWT AQA NANO для захисту від відкладень кальцію та магнію32 390 грн
Установка безреагентного пом'якшення BWT AQA total Energy 150061 190 грн
Установка безреагентного пом'якшення BWT AQA total Energy 250081 690 грн

Фільтри від накипу

Фільтр від накипу дозволить вирішити одну з головних проблем якості води в будинку - утворення твердих відкладень на нагрівальних елементах побутових приладів. Установка спеціального фільтра забезпечить захист сантехніки і побутових приладів від утворення накипу, тим самим зберігаючи їх ефективність протягом всього терміну служби.

Накип - одна з головних проблем якості води

Причиною утворення накипу є розкладання солей жорсткості при нагріванні. В результаті реакції утворюється осад, який відкладається на нагрівальному елементі, стінках і трубопроводах. Джерелом солей кальцію і магнію (солей жорсткості) є вихідна вода, що надходить в будинок або квартиру.

Поява накипу призводить до цілого ряду негативних наслідків, включаючи зниження ефективності роботи побутової техніки, збільшення споживання енергії та зниження терміну служби приладів. Шар накипу істотно зменшує теплопровідність металу, через що прилад починає працювати менш ефективно.

Захист побутових приладів від накипу

Проблема накипу стосується всіх побутових приладів, в яких відбувається нагрівання води. В їх число входять:

 • Чайники
 • Кавоварки і кавомашини
 • Праски
 • Зволожувачі повітря
 • Пилососи з функцією вологого прибирання
 • Посудомийні машини
 • Котли і радіатори опалення
 • Бойлери та водонагрівачі
 • Пральні машини

Уникнути накипу в електрочайнику та інших невеликих побутових приладах можна просто використовуючи питну воду, очищену в системі зворотного осмосу або проточному фільтрі з функцією пом'якшення. Для захисту великої побутової техніки від накипу використовуються спеціальні фільтри, що встановлюються безпосередньо перед котлом, бойлером, пральної або посудомийної машиною. Такі моделі економні, компактні і прості в обслуговуванні.

Для домашнього використання застосовуються 2 типу фільтрів від накипу:

1. Поліфосфатні фільтри

У поліфосфатних фільтрах в якості робочого матеріалу (засипки) використовується поліфосфатна натрієва сіль. Під час очищення поліфосфатний матеріал поступово розчиняється в воді. В результаті поглинання поліфосфату кальцієм і магнієм на нагрівальних елементах побутової техніки утворюється безпечна захисна плівка, що перешкоджає утворенню накипу. Поліфосфатні фільтри доступні за ціною, проте не можуть використовуватися для підготовки питної води або тієї, яка буде контактувати з шкірою. Такі рішення застосовують для котла і пральної машини.

2. Безфосфатні фільтри

Безфосфатні фільтри від накипу працюють за тим же принципом, що і поліфосфатні. Основною відмінністю є фільтруюча засипка - безфосфатний матеріал. Такі моделі можуть використовуватися для пральних машин, водонагрівачів (бойлерів), посудомийних машин і опалювальних котлів.

Будова фільтра від накипу

Поліфосфатні і безфосфатні фільтри від накипу складаються з прозорої колби і корпусу з різьбовими отворами для підключення до трубопроводу. Усередині колби розташовується засипка або картридж з фільтруючим матеріалом. Прозора колба дає можливість візуально стежити за кількістю матеріалу. Обслуговування такого фільтра полягає в своєчасному заповненні засипки або заміні картриджів.

Фільтр для бойлера від накипу дозволить продовжити життя вашої техніки, а також зберегти її економічність і ефективність на тому ж рівні, що і в день установки. Його можна використовувати для котлів, посудомийних і пральних машин. Фільтри від накипу для питної води працюють за іншою технологією - методом зворотного осмосу або іонного обміну. Питну пом'якшену воду використовують для захисту електрочайника, праски, зволожувача повітря і інших невеликих приладів.

Розгорнути