• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для питної води

Блог про воду
та технології водопідготовки

Фільтри для питної води

Фільтри для питної води забезпечують її доочищення і поліпшення смакових якостей. Для фільтрації до рівня питної вода подається вже після попередньої підготовки в централізованій або автономній системі очищення. Додаткове очищення має комплексну дію, очищаючи її від основних різновидів шкідливих домішок.

Для домашнього використання призначені фільтри для питної води 3 типів:

  • Фільтри-глечики; ;

  • Проточні системи;

  • Установки зворотного осмосу.

Фільтри-глечики для очищення питної води

Це найбільш простий і доступний спосіб доочищення води, який не вимагає установки і підключення. Ви просто наповнюєте глечик, і протягом невеликого часу вода очищається, проходячи через картридж. Змінні модулі для глечиків складаються з декількох фільтруючих компонентів, кожен з яких призначений для видалення певних забруднень.

Конструктивно фільтри глечики складаються з воронки для вихідної води з отвором для установки картриджа, прозорого корпусу з виливом та захисної кришки. Такі моделі призначені для невеликих сімей або індивідуального використання. Глечик зручно взяти з собою в офіс, на дачу або в поїздку. Він компактний і простий в обслуговуванні.

Питні проточні системи

Проточний фільтр являє собою колбу, всередині якої знаходиться картридж з фільтруючим матеріалом. Найбільшого поширення набули триступінчаті моделі, в яких вода проходить 3 ступені очищення, для кожного з яких існує свій змінний модуль.

Проходячи через картридж, вода очищається від певних різновидів домішок. Після проходження всіх етапів фільтрації очищена вода надходить в спеціальний кран, який встановлюють в безпосередній близькості від кухонної мийки. Проточний потрійний фільтр поєднує в собі зручність використання і низьку вартість. Це компактне і недороге рішення для підготовки питної води в будинку або квартирі.

Системи зворотного осмосу

На відміну від інших питних фільтрів, установки зворотного осмосу очищають воду на молекулярному рівні. Вода під тиском пропускається через напівпроникну полімерну мембрану, розділяючись на очищену (пермеат) і забруднену (концентрат). Деякі моделі зворотноосмотичних систем очищення питної води оснащуються мінералізатором, УФ-лампою для знезараження та насосом (помпою). При виборі фільтра також потрібно звернути увагу на продуктивність мембрани. Зворотний осмос - найбільш ефективний спосіб очищення питної води.


Розгорнути

Часті питання про фільтри для питної води


Де купити фільтри для питної води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для питної води найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для питної води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для питної води в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.