+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ — ЧАС ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ!
Відмінна можливість придбати фільтр, про який ви давно мріяли, та ще й зі знижками до -30%.

У зв'язку з підвищеною кількістю замовлень в акційний період, термін обробки та доставки замовлень може бути дещо збільшений. Оплата карткою через кошик може пришвидшити цей процес.
Усі товари Для дому Картриджні фільтри
Новинка
Подвійний фільтр для холодної води Ecosoft 3/4"
Подвійний фільтр для холодної води Ecosoft 3/4"
Подвійний фільтр для холодної води Ecosoft 3/4"
Новинка
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"

Звідки виникла назва Black Friday?

Чорна п’ятниця з’явилась в Сполучених Штатах Америки як день після Дня Подяки, який святкують кожного четвертого четверга листопада. Є декілька варіантів походження назви Black Friday, але в сучасному світі значення зовсім змінилось і тепер цей день символізує для американців початок різдвяних знижок. Магазини відкриваються дуже рано, іноді працюють навіть опівночі. 

Але це в США День Подяки, різдвяні знижки, а що ж в Україні? Вплив американських та європейських традицій принесли чорну п’ятницю у 2013 році й до України. 

Що таке Black Friday? 

Насамперед, чорна п’ятниця — знижки в інтернет-магазинах, але масштаби з кожним роком стають все більшими. Торговельні центри продовжують робочі години, влаштовують розважальну програму або розіграші. 

Коли розпочинається чорна п’ятниця в Україні? 

У 2021 році Black Friday відбудеться 26 листопада!

Щоб зрозуміти яким чином працює чорна п’ятниця, особливих зусиль не потрібно. Магазини та торговельні мережі пропонують у цей день неймовірні знижки на різноманітні товари. Фільтри для води Ecosoft в цей день також можна буде придбати за дуже низькими цінами. 

Потурбуйтесь про своє здоров’я, придбайте фільтр для очищення води в чорну п’ятницю!

Знижки на фільтри та картриджі для води в чорну п’ятницю будуть складати від 5 до 30 %. Із таким вибором та цінами кожен підбере щось для себе… Картриджі та комплекти картриджів, потрійні фільтри, фільтри-глечики, фільтри зворотного осмосу, фільтраційні системи, і навіть комерційні та промислові фільтри для води. 

Чиста вода в домі — ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних!

Купити фільтр зворотного осмосу в чорну п’ятницю — отримати доступ до найбільш ефективного способу насолоджуватись безпечною питною водою. Із фільтрами зворотного осмосу Ecosoft ви будете пити чисту, безпечну та освіжаюче смачну воду вдома кожного дня. У чорну п’ятницю бажання стають реальністю.