Мій фільтр

Бассейн на 12 м.куб

Об'єм, м³
Встановлення
Матеріал басейну
Бренд
Новинка
Дерев'яний басейн Urban POOL'N BOX
Артикул : 27180018
Ціна за запитом
Запросити цiну
  • Просто та легко встановити
  • Не потрібно використовувати спеціальну техніку
  • Стійкий до дії зовнішніх факторів
  • Можливість монтажу басейну як в приміщенні, так і на вулиці
  • Не потрібен відділ для обладнання
Артикул : 27111205
Знято з виробництва
  • Просто та легко встановити
  • Не потрібно використовувати спеціальну техніку
  • Стійкий до дії зовнішніх факторів
  • Можливість монтажу басейну як в приміщенні, так і на вулиці

Басейн на 12 м.куб

Це найкомпактніші з дерев'яних басейнів. Підійдуть для встановлення біля будинку або в сауні. Поміститися в такому басейні зможуть двоє осіб.

Дерев'яні басейни BWT виготовляються із високоякісної сосни північних лісів зі спеціальною автоклавною обробкою, завдяки цьому вона може переносити вологість, перепади температур і механічний вплив.

Щоб налити в басейн 12 кубів води необхідно не так багато часу, лише декілька годин, тому встановити конструкцію можна і на дачі, щоб заповнювати водою тимчасово.

promo img
Розгорнути

Часті питання про бассейн на 12 м.куб


Які ціни на басейни?

Ми пропонуємо рішення дерев'яних і пластикових басейнів від світового лідера у сфері водних технологій BWT. Всі комплектуючі виробляються на території ЄС, комплекти басейнів поставляються на територію України готовими до збірки. З цих причин вартість басейнів і обладнання до них трохи вищі, ніж аналогів вироблених в Україні. Ціна компактних дерев'яних басейнів починається з 5000 $, що стосується поліпропіленових панельних конструкцій - вартість буде сильно відрізнятися в залежності від габаритів і комплектації обладнанням.

Який басейн купити на дачу?

Карантинні обмеження й закриті кордони останніх двох років показали, що наявність дачі дуже виручає, коли виїхати у відпустку просто неможливо. Басейн дозволяє зробити дачу повноцінним місцем для відпочинку всієї сім'ї. Ми рекомендуємо готові рішення басейнів, а також повний комплекс послуг по їх встановленню й сервісу.

Дерев'яний басейн - це швидке рішення, ви зможете побачити блакитну водну гладь прямо у своєму дворі вже через 3-5 днів після замовлення, без бруду від будівельних робіт і купи будматеріалів.

Панельні конструкції - це рішення для тих, хто хоче класичний басейн, який буде споруджено швидко і якісно. Роботи по монтажу під ключ, включаючи риття котловану, займуть близько двох тижнів, що незрівнянно з бетонними конструкціями.


Кращі басейни в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку басейнів і СПА. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Telegram Viber